Časté dotazy

Musím se u vás registrovat?

Nemusíte, na konci nákupu zadáte Vaši adresu, popřípadě požadujete-li doručení jinam, uvedete alternativní adresu.

Mohu kombinovat různé dezény na jedné nápravě?

V žádném případě. Na jedné nápravě musí být identické pneumatiky. Tzn. stejného výrobce, dezénu i rozměru.
Na různých nápravách mohou být pneu různé, ale stejné konstrukce. Tedy radiální. Nedoporučujeme však používat např. na přední nápravě směrové pneu (s šípovitým dezénem) a na zadní nesměrové pneu. Může to negativně ovlivnit chování vozu na vozovce.

Kdy přezout na zimní či letní pneumatiky?

Hranicí přezouvání sezónních pneu je 7°C. Pod touto hranicí letní pneumatiky tuhnou a ztrácí přilnavost k vozovce. Tak se zvyšuje riziko nehody. Pokud tedy denní teploty klesnou pod 7°C nastává pro motoristu ten pravý čas přezout na zimní pneumatiky.
Krajně nedoporučujeme čekat až na poslední chvíli. Vyhnete se tak tradičním návalům v pneuservisech, ale hlavně předejdete riziku nehody, které je ve chvíli napadnutí prvního sněhu či příchodu prvních mrazů nejvyšší.
Na jaře je hranice stejná - pokud celodenní teploty dlohodobě stoupnou nad 7°C. Dlouhodobě proto, že musíte počítat s možností jarních mrazíků.

Je vhodné použít pouze 2 zimní pneu na hnanou nápravu?

Jednoznačně nedoporučujeme. Při zimním obutí pouze hnané nápravy extrémně vzrůstá riziko smyku. Je to možná horší varianta než letní pneu v zimě. Řidiči totiž podléhají falešné představě bezpečí a mnohem víc riskují.

Jak probíhá vyřízení objednávky?

Vaši objednávku zašleme přímo na Vámi zadanou adresu, platba probíhá v hotovosti při převzetí.

Jaké rozměry pneumatik mohu na svém voze používat?

Předepsaný rozměr pneumatik pro Váš vůz je uveden v technickém osvědčení vozidla. Zde máte také uvedeny alternativní rozměry schválené výrobcem. Pokud však chcete provést alternativní záměnu za rozměr, který není uveden v technickém osvědčení vozidla, je nutno nejdříve konzultovat tuto záměnu s výrobcem vozidla a po té nechat změnu potvrdit do technického osvědčení vozidla.

Jak reklamovat pneumatiky zakoupené po internetu?

Pneu je možné reklamovat zasláním e-mailu na reklamace@nejvyhodnejsipneu.cz, obsahující reklamační protokol, který najdete na zde. Po další dohodě pneu můžete fyzicky zaslat na uvedenou adresu, nebo od Vás budou za expediční poplatek vyzvednuty. Lhůta na vyřízení reklamace je 30 dnů.

Jaká je záruční lhůta na pneumatiky?

Platná zákonná záruční doba je dva roky od zakoupení.

Co když mi nebude objednané zboží vyhovovat?

Nepoužité zboží lze bez udání důvodů vrátit do 14 dní od převzetí přepravní společností. Je možné se domluvit na výměně za jiné zboží, popřípadě na vrácení peněz. Zboží zákazník zašle zpět na adresu NETMAX SET s.r.o., Vlastimila Pecha 1270/14, 62700 Brno-Černovice

Kolik zaplatím na poštovném a balném?

Zboží zasíláme po ČR prostřednictvím přepravní firmy DPD po celé ČR. Pokud hodnota objednávky nepřekročí částku Kč 2.990,- s DPH, bude účtováno doběrečné Kč 129,-
Zboží skladem, je-li objednávka zpracována do 15:00, expedujeme obvykle ještě týž den.

Podrobné hledání
Značka Druh pneumatiky Velikost pneumatiky
Rychlostní index Hmotnostní index Dojezdové
Naše nabídka Rychlý kontakt Newsletter

Mám zájem o zasílání novinek e-mailem:

platební brána PAYU
platební brána PAYU